| AndaPaula17 a întrebat:

Am un Nokia lumia 520 red de 3 luni si l-am scapat si mi s-a spart ecranul intr-o parte, iar acea parte nu mai functioneaza. as dori sa stiu cat costa schimbarea la Orange. p.s. a fost cumparat de la quickmobile si sunt pe credit. multumesc

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

59 ron este touchscreen, cu manopera, poate 150-ron.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Poti trimite telefonul in service numai impreuna cu certificatul de garantie si factura de achizitie. Orange Romania poate trata solicitari de acest tip doar daca telefonul este achizitionat de la Orange Romania.

Cu prietenie,

Orange Helper