| Catalin_Axinia_1985 a întrebat:

Am un Samsung galaxy young duos si cand vreau sa downloadez aplicatii imi spune spatiu de stocare disponibil insuficient.
Am card de 4 gb. Si am downloadat cam 3 aplicatii. Cand mi l-am luat puteam sa imi pun o gramada de jocuri si aplicatii.
Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| buburutza0431 a răspuns:

Ai trei variante
1.Iti reformatezi telefonul (stergi totul de pe el)
2. Exista o optiune sa muti aplicatile pe sd card (setari-apps-o aplicatie-move to sd)
3.muta toate pozele, muzica si alte fisiere pe external sd cu cut si paste
Daca urmezi toti pasii o sa fie fix la fel ca atunci cand era nou
fundita PLZ

| Catalin_Axinia_1985 explică (pentru buburutza0431):

Nu pre imi vine
sa il formatez

| Catalin_Axinia_1985 explică (pentru buburutza0431):

Am icercat sa mut dar nu.merge

| Catalin_Axinia_1985 explică (pentru buburutza0431):

Mai bine merg la un service

| marian1199 a răspuns:

Inchidel, lasa-l asa vreo jumatate de ora si apoi repornestel...eu asa am facut, iar daca nu formateazal, daca nu sti cum pune ca raspuns aici pe intrebarea ta, iar eu o sa iti zic.