| maridana1986 a întrebat:

Am un Sony xperia t3. imi apare ca nu am semnal. initial am crezut ca s-a demagnetizat cartela insa am pus-o pe alt telefon si e ok. la SETARI-RETELE DE TELEFONIE MOBILA pot selecta doar MOD RETEA (GSM sau WCDMA). nu am nimic de genul cautare manuala/automata.s-a defectat telefonul (ceea ce nu prea cred sa se fi intamplat "din senin" ) sau este legat de setari (l-a "butonat" fetita mea de 4 ani)

1 răspuns:
| Onehear7 a răspuns:

Atunci e posibil sa se fi schimbat ceva in setari. Sau încearcă să creezi o nouă rețea.☺