| anonim_4396 a întrebat:

,,Nu exista nici un serviciu ", dar am semnal full pe telefon. Am scos cartela de cateva ori si tot asa imi arata. Nu inteleg ce s-a intamplat asa din senin, marca telefonului este Sony Ericsson xperia arc s.

2 răspunsuri:
| LissLiss a răspuns:

Posibil sa fie ceva temporar iar daca nu. si eu am patit asa. Imi arata ca am semnal dar degeaba, nu aveam. Banuiesc ca esti pe Orange iar in cazul acesta cel mai probabil este ca ti-a expirat cartela. Fara sa fi facut nimic, se mai intampla. Ar trebui sa mergi l Orange( sau desigur, la reteaua de unde faci parte ) si sa le spui problema. Daca ti-e expirata cartela iti vor da una noua ( iti ramane acelasi numar) iar in cel mai rau caz, iti cumperi alta, sa speram ca nu va fi nevoie insa eu asta am fost nevoita sa fac. Good luck:*

| LissLiss a răspuns:

Funda te roog? happy