| FluturasulVesel a întrebat:

Am un telefon allviw ( sper cam scris corect marca) p6 life! Nul am de multa vreme, cred ca un an! Si am urmatoarea problema! Imi pun telefonul la incarcat si uneori stau si umblu cateodata se stinge si il aprind apoi imi arata peste vreo 5 minute 100%! Bateria ar putea fi defecta sau ar trebui s-o schimb? Si de ce telefonul mau nu rezista o saptamana incarcat (ma refer atunci cand bateria era buna)? Tatal meu si-a luat tot unul care se numeste a5 duo si bateria il tine o saptamana sau chiar mai mult! Sper sa ma ajutati si sper sa nu mi fi stricat bateria! Multumesc pentru raspunsuri! Nu stiu daca voi da funda!

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Ar fi indicat sa te prezinti la un service, ori daca este inca in garantie sa te prezinti la magazin...
Cred a are ceva defect din fabrica ori a fost scapat.
O zi buna happy

| Nhamnhumhebhaaa a răspuns:

Dacă se stinge asa de capul lui e el defect daca il ai in buzunar sau poșetă sau un loc înghesuit si se stinge puneti o deblocare cu model