| SorinAdi a întrebat:

Am un telefon UTOK incarca dar nu se aprinde si nu pot sa-i dau resetare
.Ce ii fac

2 răspunsuri:
| Anonim77797 a răspuns:

Telefonul are probabil dusa memoria dupa ce ai spus mai sus nu mai ai ce face, decat sa il trimiti la ei la service si daca e in garantie til repara (daca e dus doar rom/soft ) iti recomand sa te duci la magazinul de unde l-ai luat si sa-l trimiti la garantie, pe TPU la cat ai explicat nu vei gasi solutii.

| SorinAdi explică:

Am comandat un telefon la abonament telefonul se numeste Samsung Galaxy J3 si mi-a spus cei de la abonament ca vine in 7 zile lucratoare si astazi a facut 3 saptamani de cand l-am comandat si cat mai pot sa astept ca il astept cu ne rabdare. Cat mai astept?