| LarisaChe07 a întrebat:

Apelurile telefonice de pe telefoanele vechi, cu butoane, pot fi interceptate de poliție și serviciile asemănătoare?

10 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Pot. Dar sunt mai greu de localizat.

| LisaJulie a răspuns:

Bineînțeles că pot

| Standt a răspuns:

Da, se poate. Inchipuie-ti ca se putea si cu alea fixe.
Cu astea noi, e floare la ureche.

| MistarGoGu a răspuns:

Daca ai " chef " de glume proaste la 112 NU ITI recomand! Daca doar vrei sa faci cuiva * ( prieten, rudă ) o farsa poti încerca pana ii sare mustaru! Cand SE VREA se poate! Localiza!

| LisaJulie a răspuns (pentru MistarGoGu):

Numai de glume ilegale au chef oamenii din ziua de azi și de hartuire prin mesaje pe social media

| LarisaChe07 explică (pentru MistarGoGu):

Nu sun pe nimeni, nu pot sa spun de ce am întrebat.

| MistarGoGu a răspuns (pentru LarisaChe07):

O.k vom afla de la Stirile Protv ..astept cu drag

| LarisaChe07 explică (pentru MistarGoGu):

Nu o să se ajungă până acolo cred

| Pacesica a răspuns:

Da, în anumite circumstanțe și cu aprobarea corespunzătoare, apelurile telefonice de pe telefoanele vechi, cu butoane, pot fi interceptate de poliție și alte servicii de securitate.

| Mihai9113 a răspuns:

Da pot fi interceptate, in special daca au și gps