| Trudix21 a întrebat:

Salutare!

Am un prieten care a format codul *#21# și acolo îi spune ca toate apelurile sunt redictionate, asta înseamnă ca toate apelurile lui sunt interceptate de către cineva?

Răspuns Câştigător
| MAteiLaAjutat a răspuns:

Tradus din engleza de pe quora:
"Apelarea *#21# pe un telefon Android va afișa starea serviciului de redirecționare a apelurilor. Această caracteristică permite redirecționarea apelurilor către un alt număr atunci când telefonul este ocupat, nu primește răspuns sau nu este accesibil."

| Trudix21 explică (pentru MAteiLaAjutat):

Deci nu este interceptat sau ceva nu?

| calmazin a răspuns (pentru Trudix21):

Nu. E redirectionat la mesageria vocala. Este un numar de serviciu al companiei de telefoane.