| georgevintila a întrebat:

Are cineva Allview x2 soul pro? Eu am unul si am cateva probleme cand vine vorba de incarcare. Se incarca numai cand display-ul este pornit, iar procentul de baterie ramane acelasi( de exemplu el este incarcat 40% si ramane blocat acolo, desi el se descarca). Aveti idee ce as putea face? Sau ce ar putea fi de vina? L-am resetat si nimic. Multumesc pentru raspunsuri.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am și funcționează perfect mai are el laguri pe ici pe colo dar nu ai ce pretenții sa ceri de la Allview.

| aura23acp a răspuns:

Este stricat acumulatorul

| georgevintila explică (pentru aura23acp):

Prin acumulator te referi la baterie?

| aura23acp a răspuns (pentru georgevintila):

Da la baterie

| Andreeacx a răspuns:

Mda..Allview x2 soul pro, dupa mine, e jale. Cel mai prost telefon. ti s-a stricat bateria...si mie mi s-a intamplat sa ma bag la dus cand am 11% iar cand ies, dupa aprox. 30 de min, sa fie 12%...
Mai este cv, cateodata il scot de la incarcat si imi apare ca inca se incarca, imi iese din aplicatii, se blocheaza, nu pot opri video-uri, nu se deschid aplicatii... jale...
Du-l la reparat..alta cale n-ai