| Stefan123x a întrebat:

Are cineva idee care e pretul pentu a schimba un display pe un telefon avand in vedere ca am displayul, trebuie doar montarea.

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Ce telefon e?

| Stefan123x explică (pentru gelu1970):

E un bluboo s8, stiu e o chinezarie, nu ma luati cu "de ce ai cumparat asa ceva"... L-am primit de la fratele meu si vreau sa il repar, acesta fiind mai bun decat ce am eu in momentul de fata.
As incerca sa il schimb eu, insa nu am mai facut-o, stiu ca nu e greu, insa am zis sa las pe mana unui profesionist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ca să-l monteze doar nu cred că e mai mult de 50 de lei

| Marian2013 a răspuns:

Depinde si de telefon. Din cate stiu e in jur de 70-80 lei.