| deea258 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon. Dar nu stiu care sa-l aleg dintre iPhone 4 sau Samsung Galaxy S Advance. Care mi-l sugerati?

DAU FUNDĂ.

(Scuzati categoria, e cea mai vizitata)

Răspuns Câştigător
| stroedaniel13 a răspuns:

Buna,

Din punctul de vedere al performantei sa stii ca mai bun este samsungul (care se intampla sa fie chiar si mai ieftin).

Dupa cum poti vedea si aici: http://bit.ly/11Zb9Qi majoritatea dintre persoanele care au cumparat acest telefon sunt foarte multumite si il foloseesc fara probleme.

4 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Categoric Samsung.
Norocoaso...

| deea258 explică (pentru h3r):

Mersii. laughing)

| h3r a răspuns (pentru deea258):

tongue

| Mέℓℓ a răspuns:

Samsung.
Data viitoare, posteaza in categoria corespunzatoare, nu unde e cel mai vizitat!