| cosmin123456789123456789 a întrebat:

As vrea, va rog, sa ma ajutati sa ma decid in alegerea unui telefon. Optez intre Samsung galaxy mini 2 si Motorola defy mini.In mare au cam aceleasi caracteristici, doar ca mini 2 are memorie mai mare (4 gb) fata de defy mini(0, 5gb),iar defy mini are camera secundara si mini2 nu are.Care credeti ca e mai bun? mai stiti cumva alte telefoane android de MAXIM 600-650 de lei?

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Iti recoman Samsung Galaxy mini 2...nici nu exista comparatie intre Motorola si Samsung.

| znstr a răspuns:

Ai putea sa iti cumperi un Samsung Galaxy Ace sau Ace plus, eu am avut Ace 1 an si a mers struna, nu am avut probleme. avea camera de 5mpx, blitz, se msica bine, dar nu avea camera secundara. Pe okazii nou nout ar putea fi chiar 600lei, merita sa cauti. Dar daca e sa alegi intre cele 2, tot pentru Samsung as opta si eu. Pa pa!

| Juleuuss a răspuns:

Eu zic să optezi pentru Samsung galaxy mini 2, cu toate că Motorola Defy mini are un aspect mai frumos. Te poți gândi și la Samsung galaxy gt-i5500. am și eu, și sunt tare mulțumită.

| TearsOfBlood a răspuns:

Sal.Eu as spune sa iti iei Mini2 pentru ca Samsung e o marca mai buna. Chiar daca Defy mini are 2 camere ar trebui sa vezi cati mp au fiecare fata de camera de pe Mini2. Si apropo poti gasi si un Samsung galaxy ace daca ai noroc la 650 700 de lei.

| Bafta321 a răspuns:

Pai eu as zice sa-ti iei Galaxy mini2 sau Glaxy y duos

| padalekilover a răspuns:

Traiasca Mini 2!

| danielagalati a răspuns:

Eu m-asi baza pe Samsung galaxy mini deoarece e mai bun si mai performant[parerea mea]

| cosmin123456789123456789 explică:

Ma intereseaza daca mai stiti cumva alte telefoane cu aceleasi caracteristici sau mai bune, merci anticipat!