| Rony56 a întrebat:

Asta e de categorie telefonie/tehnlogie. Eh, na!
Deci cat ar costa un telefon asa, sa mearga minecraft pocket edition (NU Iphone-uri, tablete, si mai ales, nu vreau Samsung galaxy s1 s2 etc) si nu ma prea pricep la telefoane big grin.
Dar un telefon în care să mearga jocurile astea mai noi, temple run, subway surfers, MINECRAFT si multe altele. ziceti-mi pretu! :d si mai ales sa aiba pauză la filmare, si bluteooth sau cum ii zice
si sa fie mai ieftinut nu de 8-9-10 milioane. dar oricum ziceti-mi

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| vlad444 a răspuns:

nu stiu ma am Samsung young si mere