| 非跳躍 a întrebat:

Buna TpU vreau sa-mi cumpar un Samsung xcover 2.Intrebarea este merge sa joci jocuri cum ar fi Minecraft Pocket Edition, Subway Surfers, Temple Run...etc.Funda la cel mai bun raspuns.

4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

XCover 2 = S4 rezistent la socuri si apa, iar cum pe S4 merg toate aplicatiile posibile (fiind varf de gama)... tu hotarasti!

| bineproportionat a răspuns:

Salut http://bit.ly/Kt33gb
iti merg o multime de jocuri pe el!

| AndreiShiAtat1995 a răspuns:

Buna, telefonul este bun, toate jocurile merg numai daca ai un card de memorie bun

| Vighy a răspuns:

Subway Surfers si Temple Run sigur merg. Cat despre Minecraft, cel putin eu nu stiu o versiune pentru android.