| Ateistu a întrebat:

Astazi mi-am luat note 4 si am vazut ca pe youtube merge numai 720p nici full hd nu merge(1080p)
de ce nu merge full hd/2k
de unde pot s aumblu sa dau full hd/2k
dau funda vorbesc serios
multumesc din suflet pentru raspunsurile date

1 răspuns:
| Bejan_Valentin_1998 a răspuns:

Iti inteleg frustrarea legata de calitatea filmului.Si eu am Nexus 7 2013 cu ecran full-hd insa pe youtube am maxim posibilitatea sa aleg 720p.Aceasta problema este din partea Youtube-ului care a setat acea calitate pentru o durata de viata mai mare a bateriei, nu e din cauza device-ului. Daca doresti informatii suplimentare, pm me!