| Bin_Husein_Ahmed_1997 a întrebat:

Astazi mi-am luat note 4 si am vazut ca pe youtube merge numai 720p nici full hd nu merge(1080p)

de ce nu merge full hd/2k

de unde pot s aumblu sa dau full hd/2k

11 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Nu toate telefoanele au FULL HD.

| Bin_Husein_Ahmed_1997 explică (pentru RaduTN):

Ești prost note 4 are ecran 2k de 2 ori ful hd
Numai hd merge
Ar trebui sa meargă full hd și 2k

| K0sti a răspuns (pentru Bin_Husein_Ahmed_1997):

Daca Radu e prost si tu esti destept, de ce pui intrebari! N-ai sa gusti full HD pe telefon ca nu vrea Youtube, desi neoficial e in teste pentru 1080i! Nu tine de scula, tine de Youtube! Ai Google, pune mana si citeste, nu-l face pe altu' prost, cand tu insuti esti cap de serie!

| Bin_Husein_Ahmed_1997 explică (pentru K0sti):

Cum frate pe gapaxy s4 îmi merge full hd iar pe note 4 nu merge zi-mi tu de ce sa te vad

| RaduTN a răspuns (pentru K0sti):

laughing

| Bin_Husein_Ahmed_1997 explică (pentru RaduTN):

Galaxy s4 îmi merge full hd iar pe note 4 nu merge

| K0sti a răspuns (pentru Bin_Husein_Ahmed_1997):

Deci inca o data, ai Google, citeste, pune osul la treaba si nu mai pune intrebari de copil mic! Nu-ti merge nici pe Galaxy, aia e impresia ta! Youtube nu transmite pe dispozitivele mobile mai sus de 720p, nici pe tablete!

| Bin_Husein_Ahmed_1997 explică (pentru K0sti):

Ba merge full hd pe galaxy s4 scrie clar 1080p nu 720p
Și se observa diferența de la hd la full hd
Îmi spui tu mie ca nu îmi merge pe s4 de parcă ști tu mai bine ca mine care îl am
Ia zi-mi Cum sa caut pe Google sa văd ce zici tu sa te cred
Și Îți mai zic odată ca pe s4 merge 1080p

| Bin_Husein_Ahmed_1997 explică (pentru K0sti):

Pe s4 merge 1080p

| RaduTN a răspuns (pentru Bin_Husein_Ahmed_1997):

Asta e, obisnuieste-te cu ideea.

| Bin_Husein_Ahmed_1997 explică (pentru RaduTN):

Tu realizări ce spui? Cum mama dracul merge full hd pe galaxy s4 și nu merge pe note 4 care îl calcă în picioare pe note 4 la toate gândește înainte sa spun ceva