| asdaf a întrebat:

Aveti vreo idee cat vor fii reduceri la s4 de black friday? sau cat au fost anu trecut? vreau sa imi iau s4 si nu stiu daca merita sa astept pana la bf.

4 răspunsuri:
| notefree a răspuns:

De black friday nu va scadea mult ii vor mari pretul ca sal dea cu 11 mil

| Norbert97 a răspuns:

Salut
Pai momentan S4 costa 14 millioane peste tot. De black friday sa nu te astepti ca o sa coste 8-9 milioane in jur de 10 poate 11 milioane sa te astepti. Eu mi-am cumparat ieri un s4 dar deja am probleme cu el a venit cu android 5.01 lollipop instalat pe el si nu imi functioneaza senzorii de la telefon ce ma deranjeaza chestia asta. Iti recomand sa nu faci upgrade la android din pacate la mine asa a venit! Bafta

| asdaf explică (pentru Norbert97):

Incearca sa il returnezi, nu e normal sa nu mearga senzorii, mai ales la s4. indiferent de ce versiune de android are. cred ca o sa imi iau si eu s4 da sa fac rost de bani

| Norbert97 a răspuns (pentru asdaf):

Din pacate eu am comandat un telefon nou si eu mi-au dat unu-l resigilat tiganii naibi de eMAG ce sunt. Ma duc luni si il returnez imi iau banii inapoi si am sa ii zic Aveti un CLIENT PIERDUT!