| Cr3aT2a a întrebat:

Bun... deci am achizitionat acum o saptamana un Alcatel one touch 3040g! am renuntat la Nokia 201 deoarece am crezut ca acest telefon este mai bun! insa ma dezamageste zilnic.Acel onetouch store nu functioneaza, whatsapp nu pot sa-l instalez, jocuri nici atat(am incercat si pe mobile9 si pe gameloft si nimic) spuneti-mi ce naibii sa-i mai fac. microsd trebuie formatat zilnic pentru ca imi da zeci de erori! sad

1 răspuns:
| Redbul_Redbul_1999 a răspuns:

Alwiew si Alcatel nu sunt bune de nimic chinezeri romanesti mai bine ia-ti un Acer sau Samsung si Nokia e bun