| Danut_Danut_1998 a întrebat:

Sall.Am si eu o intrebare.Mi-am cumparat un telefon Alcatel OneTouch 3040G si nu stie de unde sa descarc jocuri si aplicatii.Va rog mult sa ma ajutati. Funda

2 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Buna.Jocurile si aplicatiile se descarca din google play, ai nevoie de un cont google si te loghezi si descarci. Mult succes.

| Danut_Danut_1998 explică (pentru Jameson):

Pai am incercat dar nu imi merge google play, m-am documentat pe internet si am aflat ca telefonul meu nu are android.