| anonimusssssss696969 a întrebat:

Buna am 12 si sunt fata big grin
As vrea sa imi iau un smartphone destul de bun adica care sa aiba:
Camera de 5-8 megapixeli... daca se poate sa aiba si focus touch(nu neaparat)
Sa nu fie foarte mare (mai mic ca Samsung Galaxy S2 dar nici ca mini 2) sa fie cam mediu
Sa aiba o rezolutie buna
Sa fie pe android
Si sa aiba un procesor bun.

A da si preul sa nu depaseasca 800 de lei.

DAU FUNDA SI VOT

Răspuns Câştigător
| bcalex96 a răspuns:

Salut.Sony xperia u, Huawei vision telefon destul de bun are camera 5 MP filmeaza Hd la 720P camera frontala 512 RAM procesor 1GHz ecran 3, 7 inch se vede destul de bine chiar daca are android 2.3.7 gingerbread ruleaza jocuri si alte aplicati mai mari Temple run, Subway surfers, GTA, Asphalt 6, 7. uite aici un review despre el https://www.youtube.com/watch?v=MjPCvWev7Eo eu il detin pe acesta este destul de bun

1 răspuns:
| xxx8 a răspuns:

Iti recomand Huawei ascend y300 big grin