| VereviţaaaCiorditoaree a întrebat:

Am de cateva zile un Nokia c6. Pana azi am fost foarte multumit de el, a functionat excelent. Am deschis tastatura. Pe ecran au inceput sa apara niste linii, nu se mai vedea nimic si tastatura nu mai functiona. Deci totul merge pana deschid tastatura. Din ce cauza face asa? A mai patit cineva asta? Urgent...

Răspuns Câştigător
| bellabelutsa a răspuns:

Am avut si eu unu laughing asa sunt ele trebuie sa te duci la un om care e specializat pe telefoane si acolo o sa iti zica el sigur. De obicei telefoanele astea au tastaturile praf sad ORi trebuie curatat ori ii sarita vrei chestie de la tastatura.sad