| Maariiaa a întrebat:

Buna,
Am o mare dilema. Nu stiu ce sa aleg intre iphone 5s si Samsung galaxy S5. Iphone-ul are un design mult mai ok,un sistem aparte de operare,materialele "cica" mai bune,insa galaxy-ul, de exemplu are 16 mp la camera si iphone-ul doar 8. Unii spun ca iphone-ul face poze mult mai bune.
Astept parerea voastra.
Multumesc.

6 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Fanii Apple intotdeauna isi vor lauda ''petarda'' daca pot sa-i zic asa. Mergi pe S5 ca este mult peste Iphone in camera foto, atat la display cat si la performante. Iphone-ul nu este un telefon fiabil in maxim 2 ani de utilizare zilnica, pica ceva dupa el ori butonul home, ori cel de blocare iar daca il scapi pe jos se decojeste rama aceea de langa display.

| SouLIce a răspuns:

Ambele sunt bune...fiecare vine cu avantaje si dezavantaje. Iphone este construit din materiale de calitate pe langa Samsung care este facut din plastic ieftin...
Samsung are un ecran mai bun si mai mare
Pentru un utilizator obisnuit si care nu se pricepe la fotografie foarte bine ambele camere de pe cele douta telefona fac poze bune
Sunt banii tai, cumperi ce vrei, nu trebuie sa te iei dupa spusele altora...

| Horsyy a răspuns:

Mai bun e S5- ul dar daca vrei mai mult pentru poze, poti sa-ti iei iphone 5s.

| Biia_Bianca_1997_3nA9 a răspuns:

Pai vara mea are iphone 5s si il are de jumatate de an si bateria i se descarca foarte repede.

| Amanda9 a răspuns:

Alege galaxyS5! Mama mea are GalaxyS5 si asa bine merg! L-a scapat de vreo de 10 ori si nu are nici o zgarietura! Face poze faine si are memorie buna!
Funda?