| TamasNicusor a întrebat:

Buna
Am o problema la Facebook Marketplace sunt blocat și nu mai pot sa vizualizez anunțuri și nici sa postez
Cum pot sa îl deblochez?

3 răspunsuri:
| MAteiLaAjutat a răspuns:

Multi si-au luat ban, Facebook a crezut ca multi sunt tepari si a inchis conturile. Nu prea ai ce face.

| Simpatic a răspuns (pentru MAteiLaAjutat):

Poate Facebook inchide talciocul, nu de alta dar multi chiar sunt tepari si in realitate.
Avem noi siteurile noastre specifice cu sau fara tepari precum olx, publi etcwinking

| MAteiLaAjutat a răspuns (pentru Simpatic):

Si asta probabil, insa am auzit ca altii mai au acces inca si ceea ce am zis eu e doar o teorie pe care am vazut-o tot pe internet.