| haidranoid a întrebat:

Buna, am o problema pe care sper ca ma veti ajuta sa o rezolv. Eu am iphone si ca sa scrii muzica,video,poze, etc pe el ai nevoie de itunes pe pc, problema e ca atunci cand dau sa instalez itunes in pc imi apare o eroare, ma puteti va rog ajuta?

Răspuns Câştigător
| BaranescuSergiu23346 a răspuns:

Si eu am patit la fel. Cel mai probabil (spun), este din cauza windows-ului pe care il ai (daca ai windows cu licenta sau piratat) daca l-ai cumparat cu litenta sigur o sa funcționeze, daca e piratat, nu
Sper ca te am ajutat
Spor?

3 răspunsuri:
| Rosu_Cristian_2000 a răspuns:

Ai probleme cu sowtful de de la tel

| haidranoid explică (pentru Rosu_Cristian_2000):

Nu in calculator nu pot sa instalez itunes

| BaranescuSergiu23346 a răspuns:

Cel mai probabil (spun), este din cauza windows-ului pe care il ai (daca ai windows cu licenta sau piratat) daca l-ai cumparat cu litenta sigur o sa funcționeze, daca e piratat, nu
Sper ca te am ajutat
Spor?