| Andy980 a întrebat:

Buna,

Am primit prin posta un telefon de la Telekom cu tot cu cartela. Daca intru pe browser sau pe alte lucruri care necesita o conexiune la internet cand am cartela pusa in el, va trebui sa platesc in plus? Si daca dezactivez datele mobile si folosesc doar wifi-ul provenit din router-ul meu pot sa intru gratuit?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| MedionTcO a răspuns:

Pai depinde.Acolo este vorba despre o cartela cu o oferta deja pe ea. Nu cred ca au deschis un abonament. Daca folosesti wi-fi este absolut tot gratuit.

2 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Daca este abonament si nu am mega. da platesti cand intri pe date mobile.

pe wi fi este gratuit. daca este routerul tau