| Nicoleta_Ionela_1996 a întrebat:

Buna, am si eu o problema. Am un Samsung j5 si nu pot suna pe nimeni nu merg datele mobile. Am semnal. Cand vreau sa sun pe cineva imi scrie neînregistrat in retea. puteți să mă ajutați va rog.

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Esti sigura ca sim-ul tau nu e expirat?

| Nicoleta_Ionela_1996 explică (pentru MihaiNicu23):

Nu e expirată...Am dat la *111# sa imi activez roamingul pentru ca lucrez in Austria, si am facut ceva greșit se pare..scria "sa resetez nu stiu ce. ceva de genu. Si am dat acolo si dintr o data nu am mai avut semnal nu am mai putut sa fac nimic? sunt pe digi