| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am si eu o problema cu un telefon Nokia E5-00...zilele trecute am bagat un card strain in el si mi-au ramas toate fisierele acelea in telefon,nu le pot sterge, dar nici nu se deschid.Cand dau delete, imi apare General: Eroare sistem...stie cineva cum as putea sa le sterg? Nu era o problema dar, sunt peste 200 de fisiere de acest gen.

Răspuns Câştigător
| Mariussssssss a răspuns:

Salut! Incearca sa ii dai un factory reset, si poate se vor sterge

| anonim_4396 explică (pentru Mariussssssss):

Am dat si degeaba.

1 răspuns: