| ThinkPink a întrebat:

Am si eu o problema. big grin Acum o luna mi-am cumparat un telefon nou de la Flanco (un Allview) la care am si garantie timp de 2 ani. Am primit la el si o pereche de casti. Azi am observat ca una din casti nu mai functioneaza-cea dreapta( mai exact nu se mai aude in ea). Intrebarea mea este daca mi le pot repara atata timp cat telefonul este in garantie sau daca trebuie sa imi cumpar o pereche noua de casti? :/ Thanks! ^^

2 răspunsuri:
| AssaSinNKidD a răspuns:

Heii :*. Garantia e doar pentru telefon.

Aceeasi problema am avut si eu dar demaidemult. Eu mi-am cumparat casti noi. Ti-as recomanda si tie sa iti cumperi casti noi. Nu are rost sa mergi cu garantia deoarece e pentru telefon (atat.)

Sper ca te-am ajutat. Funda? :*

| Happppy1 a răspuns:

Ce coincidenta. si mie mi s a intamplat la casti Allview sa se defecreze cea dreapta. laughing) eu zic pur si simplu sa renunti la casti, poate pe viitor ti se intampla ceva mai grav telefonului si vei avea nevoie de garantie.