| Costinel_Badea_1995 a întrebat:

Am un fun 4 iar acum 10 min mi-a cazut din pat. Distanta este de aproape jumate de metru. Telefonul a cazut pe spate iar acum ramane blocat cu sigla telefonului.L-am bagat la incarcat si imi arata ca incarca dar ramane blocat la sigla. Ce fac?

Răspuns Câştigător
| SSJGohan3 a răspuns:

Tu nu prea ai ce sa ii faci, e posibil sa ii se fi stricat ceva in el, daca crezi ca te pricepi ai putea sa incerci sa il desfaci si sa vezi daca iti sunt puse bine mufele(are sanse sa mearga si doar sa fi sarit o mufa...de pe placa de baza sau oricare alta) ..nu prea te-as sfatui sa faci asta ca nu prea cred ca te descurci. daca nu functioneaza asa cel mai probabil o piesa ti s-a stricat si trebuie inlocuita, ar trebui sa mergi la un GSM sa vezi(e posibil sa te coste destul de mult)