| raluzz a întrebat:

Imi bag telefonul la incarcat, arata ca se incarca dar de fapt ramane la acelasi nivel. Cateodata se incarca dar foarte greu. Ce as putea face? Multumesc anticipat

6 răspunsuri:
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Eu cred ca a murit bateria. Daca stai cu el in priza, poti vorbi (arata incarcare). In realitate, nu mai incarca, sau chiar daca incarca putin, te lasa intr-o clipa.

| UnBaiat439 a răspuns:

Schimba incarcatorul. Adica stecherul, ala care se baga in priza. Si fi atenta sa bagi corect si bine mufa in telefon.

| Streltov_Gheorghe_2001 a răspuns:

Pai uite aici dai resetare la setarile din fabrica schimbi bateria veche pe una noua si cauti incarcatorul original.
Eu am avut problema asta si am inteles ca era de la incarcator cinez
Deci urmeaza acesti pasi si sunt sigur ca vei rezolva problema

| NICOLAE420 a răspuns:

E din cauza încărcătorului
Ai nevoie de unul original