| Gabriela15987 a întrebat:

Am un Iphone 4 care s-a blocat. De cate ori apas pe butonul de deblocare imi spune " Ecran blocat " Ce pot sa-i fac? Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Dinu_Maria_1999_pgjO a răspuns:

Te poti duce la magazinul Vodafone/Orange/cosmote (in ce retea esti) si ti-l repara. Si mie mi s-a intamplat acelasi lucru, l-am dus la Vodafone si mi l-au reparat.

| Gabriela15987 explică (pentru Dinu_Maria_1999_pgjO):

Eu mai am o problema la el. Este codat pe SoftBank Japonia. Si oriunde am fost mi s-a zis ca nu merge decodat.

| Gabriela15987 explică (pentru Dinu_Maria_1999_pgjO):

Dar totusi o sa ma duc la Vodafone. Mersii!