| Nevermind999 a întrebat:

Am un s2 mini si i s-a stricat camera dupa ce l-am readus la setarile din fabrica.Inainte sa fac asta camera mergea perfect.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Bobby711 a răspuns:

A deci poti sa intri in camera insa nu se mai disting formele si culorile pai in cazul asta tind sa cred ca e ceva defect la el cel mai probabil a fost doar o coincidenta ca s a stricat cand ai dat tu reset in cazul asta tu nu ai ce sa ii faci pentru ca nu te pricepi sa il repari prin urmare esti nevoit sa il duci la un gsm sa il repari. Poti sa incerci sa ii bagi cyanogenmod pe el sa excluzi posibilitatea unei probleme cu softul insa e destul de complicat sa faci asta mai ales ca nu te pricepi la asa ceva si poti sa il strici mai rau.

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Incearca sa instalezi o aplicatie custom pentru camera gen Google Camera sau poti incerca un nou factory reset poate se rezolva.

| Bobby711 a răspuns:

Daca mai e in garantie poti sa il duci la ei nu e vina ta ca s a stricat nu e ca si cum ti ar fi scapat din mana si s a stricat camera. e ceva din soft incearca sa ii mai dai 1 data reset si vezi ce se intampla oricum cel mai bine ar fi sa il duci la cineva care se pricepe+ca nici nu prea ne ai dat detalii

| Nevermind999 explică (pentru Bobby711):

Paaaaai....Telefonul a fost al surorii mele mai mari.Si l-a luat acum vreo 3 ani deci nu cred ca mai e in garantie.Am incercat si cu o alta aplicatie si tot nu merge.A fost scapat de cateva ori de ea dar camera a functionat perfect inainte de resetare.Acum face pozele foarte foarte neclare si nu se disting nici culorile nici formele obiectelor.

| Bobby711 a răspuns (pentru Nevermind999):

A deci poti sa intri in camera insa nu se mai disting formele si culorile pai in cazul asta tind sa cred ca e ceva defect la el cel mai probabil a fost doar o coincidenta ca s a stricat cand ai dat tu reset in cazul asta tu nu ai ce sa ii faci pentru ca nu te pricepi sa il repari prin urmare esti nevoit sa il duci la un gsm sa il repari. Poti sa incerci sa ii bagi cyanogenmod pe el sa excluzi posibilitatea unei probleme cu softul insa e destul de complicat sa faci asta mai ales ca nu te pricepi la asa ceva si poti sa il strici mai rau.