| MariiLauu a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S4. exista vreo metoda in care sa fac poze mai repede? (nu sa dau click pe butonul de pe ecran.)

Multumesc, acord funda!

1 răspuns:
| LenoreVoldaren a răspuns:

Exista o aplicație în magazin play numită ''Fast Burst Camera Lite'', o foloseam și eu. Se zice că este cea mai bună aplicație de genu, dar eu mi-am dezinstalat-o fiindcă făcea poze mai neclare, nu folosea toți MegaPixelii camerei telefonului. Samsung S4 are cameră excelentă de 13 MP, dar folosind aplicația asta, vor ieși mai neclare, ca și cum ar folosi doar 3-5 MP. Oricum, alegerea este a ta, dar tot mai bine e să apeși butonul ăla de mai multe ori.