| VibeTrix a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S4 si se pare ca s-a blocat. Nu mergea pe un site, eu am apasat ca nebuna pe tot si acum cand il deschid zice "Procesul com.android.systemului s-a oprit". Ce sa fac? Cat mai repede, funda.

Răspuns Câştigător
| Andreeas_Andreeas_1997 a răspuns:

Ii dai resetare generala.Il inchizi si apesi tasta volum -, butonul home si butonul de.l deschizi, le apesi pe toate trei la un loc si o sa.ti apara omuletul de la android, dupa treaba asta o sa.ti arate panoul cu optiuni, tu le bifezi folosind tastele de volum + sau - dupa ce completezi treaba asta o sa.si revina, dar vezi ca iti sterge tot ce ai pe el laughing

| VibeTrix explică (pentru Andreeas_Andreeas_1997):

Multumesc,dar acum nu-mi e de folos, mi s-a facut laughing

11 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Reporneste telefonul... Inchide-l si deschide-l din nou.

| VibeTrix explică (pentru RareşTPUro):

Aaa. Mersi. E ceva si asta. big grin Dar acum s-a facut.

| RareşTPUro a răspuns (pentru VibeTrix):

Cu placerebatting eyelashes

| VibeTrix explică (pentru RareşTPUro):

:*

| Andreeas_Andreeas_1997 a răspuns:

Frumos oras. poate ne vedem cand trec pe acolo laughing lasa.mi facebook.ul tau! :*

| lilwhitetrash a răspuns:

Eu am fost la un service si mi-a luat 40 de lei, btw ai grija sa ai contactele salvate pe cartelă, pentru ca altfel le pierzi. Funda?:*