| Aasdfghj a întrebat:

Am un Samsung s4 cu android 5.0 si intampin o problema la vizionarea videoclipurilor de pe facebook. Cand intru de pe browser si ma uit la un videoclip, la un momentdat se blocheaza imaginea dar sunetul continua sa mearga. Ce e de facut in acest caz?

Răspuns Câştigător
| SasNetRomania a răspuns:

Nu e de la telefon. nu poti urmari acele videouri direct din aplicatia FB?

ce browser folosesti? recomand chrome, daca ai deja chrome si se blocheaza foloseste Puffin. Daca si cu ala se blocheaza e de la internetul tau slabut.

| Aasdfghj explică (pentru SasNetRomania):

O sa incerc aplicatia facebook si puffin. Am incercat cu browserul preinstalat si cu chrome. De la net nu are cum sa fie pentru ca pe tableta si alte doua telefoane nu se intampla lucrul asta. Sunt singura din casa cu problema asta. laughing

| Aasdfghj explică (pentru SasNetRomania):

Am rezolvat cu Puffin. Multumesc!

4 răspunsuri:
| Aasdfghj explică:

Am incercat sa vad un alt videoclip pe un alt site. Am ales trilulilu si un video oarecare. A facut la fel ca si cu el de pe facebook. Numai ce e pe youtube se vede bine si nu sunt probleme.

| RareşTPUro a răspuns:

Este un bug (problema) a celor de la Facebook pentru browser. Foloseste aplicatia Facebook.