| FlorinSalamNr1 a întrebat:

Am o problema cu PC-ul.Deci cand intru pe youtube si ma uit la un videoclip imi merge greu se blocheaza imaginea si sunetul se aude intrerupt.Va rog sa ma ajutati sa il fac sa mearga sa nu se mai blocheze.Inaint aveam 512MB la RAM si nu aveam probleme si dupe aceea mi-am bagat o placa RAM de 1 GB si dupa ce mi-am schimbat windowsul a inceput sa imi mearga greu.

Răspuns Câştigător
| LDCCristi a răspuns:

Daca ai windows 7 si google chrome l-a gunoi cu ele.si eu am 1 gb ram si cel mai bun pentru el e mozila firefox.e adevarat ca crhome e mai bun dar de la 2 gb in sus! pentru 1 gb cel mai bun e windows xp si mozila! acum da funda plss

| FlorinSalamNr1 explică (pentru LDCCristi):

Ms mult mi-am descarcat mozila firefox si Adobe flsh player 12 si nu se mai blocheaza Funda

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Placa ce ai bagat-o ( cea de 1 Gb) are acesai frecventa cu cea de 512 Mb? Daca da ai instalat Adobe flash player? Poti sa instalezi si DirectX. Nu stiu ce Windows ai.