| andreeamacinic a întrebat:

Am un telefon Cosmote Xplore si de cateva zile am o problema.Cand vreau sa intru in Agenda sau sa sun pe cineva spune ca "Starea contactelor nu este disponibila" sau "Din pacate Agenda s-a oprit".Ce sa fac? Alta solutie inafara de al duce la magazinul de unde l-am luat este?

Răspuns Câştigător
| CosmoteRomania a răspuns:

Buna Andreea,
O varianta ar fi sa revii la setarile din fabrica, cu mentiunea ca vei pierde toate datele salvate pe telefon.
Multumim

3 răspunsuri:
| inginerulX a răspuns:

Incearca sa intri la setari/aplicatii/toate aplicatiile/agenda si aici stergere date, dar ai grija sa ai contactele copiate pe SIM ca altfel le vei pierde

| andreeamacinic explică (pentru inginerulX):

Tot nu merge sad

| Băă_Myhai_1999 a răspuns (pentru andreeamacinic):

Uite iti spun eu ce sa faci! muti toate contactele de pe cartela pe telefon si le stergi pe cele de pe cartela apoi dai 2 restart-uri cum se da normal inchizi si aprinzi telefonul iar dupa o sa mearga crede-ma asa am patit si eu funda?