| DanY3L2002 a întrebat:

Buna am un telefon eboda rainbow v 45 din unele jocuri cum ar fi asphalt 8 fifa 14 dead trigger minecraft etc. stau 1-2 min si ma scoate am anti-virus am incercat sa descarc si de pe alte site-uri dar tot ma scoate ce pot face?

cel mai bun raspuns primeste funda repede!

2 răspunsuri:
| ady1o a răspuns:

Te scoate pentru ca sunt jocurii care necesita multe resurse/procesare/ram si din pacate telefonul tau este destul de depasit de jocurile astea...mie pe un s4 imi merg perfect...

| DanY3L2002 explică (pentru ady1o):

Ce jcorui mi-ar merge pe telefon in afara fruit ninja etc. mai faine asa si de unde sa le instalez si iti dau funda