| pavaleanuc a întrebat:

.am un telefon wave 525 si nu are internet..doar wifi....cum pot sa imi activez internetul?

Răspuns Câştigător
| MitroKta a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai optiune cu internet.
In al doilea rand nu stiu in ce retea esti ca iti dadeam direct linkul.
Asa ca intra dumneata pe siteul retelei tale de telefonie cosmote.ro vodafone.ro orange.ro etc.
si cauta acolo setari internet.
mai simplu, cauta pe google:
setari internet Samsung wave 525...
Unde in loc de... pui numele retelei tale.
In continuare ar trebui sa gasesti in primele cateva raspunsuri o legatura care te trimite direct pe pagina lor.

1 răspuns:
| robert3131313131 a răspuns:

Nici eu nu stiu dar poti intra pe cosmote.ro sau daca nu te poti duce la ei la magazin si il activeaza ei.