| NissanNavara a întrebat:

Am un vecin care are wi-fi. Am iphone 5 si ma duc langa casa lui si ii gasesc numele de la wi-fi si dau sa se conecteze dar nu imi apare semnu de wi-fi sus pe ecran langa semnal. Arata ca se incarca, se conecteaza, nu imi cere nici parola, nimic dar internetul nu-mi merge. Oare de ce? Sa fie internetul lui oprit? sau care ar fi problema?

3 răspunsuri:
| genTlemeNNN a răspuns:

Poi uitate la semnal daca ai daca nu inseamna ca este oprit!

| TomaKa1900 a răspuns:

Nu are semnal laughing

| Justme0101 a răspuns:

Oohh, încă unu' cu iphone 5 laughing. bogată România asta, nu glumă.