| sabina18 a întrebat:

As dori sa-mi cumpar un nou telegon, dar nu prea stiu ce. Imi puteti da niste idei, va rog?
Funda!:X:X

6 răspunsuri:
| Wehes a răspuns:

Samsung Galaxy Mini S 5570! foarte bun, gasesti tot ce vrei pe el.

| PerfectInsanity a răspuns:

HTC wildfire. e genial happy de-asta am eu

| IulianDBI a răspuns:

Samsung star, Nokia n9000, iphone, galaxy mini

| ProtoP a răspuns:

Galaxy mini nu merita, am si am ceva probleme de soft se misca greu in meniu si in agenda telefonica, bateria tine putin! Recomand un Samsung galaxy S Advance.La un pret decent si are tot ce ai nevoie. Daca esti dispus sa dai mai mult, un s2 ar fi perfect sau chiar HTC One X.Sa nu iei iphone, nu merita, scumpe si naspawinking

| princess01 a răspuns (pentru ProtoP):

Si eu am galaxy mini, ce probleme cu softul ai? ca si eu ma confrunt cu ceva asemanator. please, help big grin

| suzzytina a răspuns:

Incerca un Samsung galaxy s plus, nu iti recomand iphone. la galaxi s plus ai android si poti sa iti iei jocuri sau alte aplicatii pe care le vrei si ai si bateria mare. e mai scump dar merita eu pe asta il am si sunt foarte multumita de el.