| ShREKT a întrebat:

Când îmi pun telefonul la încărcat tot îmi arată că îi cuplez si decuplez încărcătorul încontinuu, dar nu umblu la el... știe cineva ce are?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ai incarcator cu usb, incearca cu cablul de date/incarcare bagat la usb-ul calculatorului. Daca asa se incarca normal, atunci cumpara un alt incarcator. Daca nu, atunci telefonul are o problema...

| LTAA a răspuns:

S-a stricat mufa, fie la tel fie la cablu, asta pentru ca nu ti-a pasat de el si nu ai avut grija. Gaseste pozitia in care s-a nu mai dea erori si fixeaza-l asa

| KeepitLondon a răspuns:

Probabil e de la încărcător, încearcă să îţi iei unul nou care să stea fixat!

| DianaDia2 a răspuns:

Buna! Iti recomand s-a iti iei un incarcator nou, vina nu este a telefonului, ci a incarcatorului, probabil ai umblat cu mufa de la incarcato si ti s-au dus cablutrile dinauntru.Asa mi s-a intamplat si mi-e cu telefonul meu de multe ori.