| xXAndr3y98Xx a întrebat:

Ce parere aveti despre acest PC? http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1477803/
Este bun? Sunt compatibile una cu alta?
Si apropro numai vreau sa schimb nimic la ele. Imi spuneti doar daca sunt compatibile da sau nu. (Sunt curios)

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Da, componentele sunt compatibile intre ele. Eu unul as fi mers pe o placa de baza ATX pentru ca e cam inghesuita placa ta de baza.

| xXAndr3y98Xx explică (pentru Intruder19):

Iti multumesc, Atata am vrut sa stiu. Poate o s-o schimb pe ATX ( multumesc si de sfatul acesta)winking