| danelu90 a întrebat:

Buna, ce telefon este mai bun la semnal in Digi Mobil, am un Samsung galaxy grand prime si e foarte slab, desi am 2 linii de semnal, uneori chiar 3, se aude foarte prost si intrerupt in convorbiri

3 răspunsuri:
| Staif a răspuns:

Digi, are semnal bun. Depinde de telefon.
La telefoanele clasice (nu smartphone) are semnal si printre munti.

| Bloondy a răspuns:

Nici-un telefon cred, eu am Samsung Galaxy S6 Edge si la fel am si eu semnal prost cu Digi

| danelu90 explică:

Am observat ca face asa doar cand primesc apeluri, cel care ma apeleaza ma aude perfect iar eu il aud intrerupt, iar cand efectuez eu apeluri nu prea sunt probleme, asta se intampla undeva la sat