| Yurisa a întrebat:

Ieri am aprins lanterna de la telefon ca sa omor un gandac laughing Problema e ca dupa ce am luat iar telefonul in mana lanterna era aprinsa dar telefonul nu se poate deschide. Nu merge sa il deschid sa ii dau restart. Am tinut apasat pe butonul de "power" dar nimic. Ce sa fac? De la ce poate fi problema?

Răspuns Câştigător
| Emanuela23 a răspuns:

Te.a blestemat gandacullaughing)Daca l-ai omorâtlaughing)

9 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Daca nu e capsulat scoate-i bateria, pune-o la loc si reporneste-l.

| Yurisa explică (pentru Holiday):

Bateria nu se poate scoate

| xerxes1 a răspuns:

Gandacul a scapat sau este mort?

| Yurisa explică (pentru xerxes1):

Din pacate s-a stins din viata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-l cu lanterna pornita pana se consuma bateria.

| elena97890 a răspuns:

Depinde de model poti cauta te internet combinatii de butoane ca sa il deschizi, daca ti s-a stricat display.ul n.ai ce sa mai faci. Nu mai omora gandacii cu telefonul ia si tu un slap ca se razbuna pe tine!laughing

| Yurisa explică (pentru elena97890):

Cu papucul l-am omorat, stai linistit laughing Lanterna am folosit-o sa vad ca era intuneric laughing

| Mariusgeo a răspuns:

Rip gândac, Rip telefon