| Wiking5 a întrebat:

Buna
ma puteti ajuta am un telefon Allview x1 soul cu android v4.2 Jelly Bean, am auzit ca s-ar putea instala un alt sistem de operare de la un alt telefon ceva de genu Samsung sau Sony
pentru ca cu sistemul de operare actual tare naspa merge si modelul asta nu mai cred ca o sa primeasca update
imi puteti sugera care as putea pune?

Răspuns Câştigător
| alexandru0sorin a răspuns:

Man alview are telefoane foarte ieftine si proaste. e in regula daca le schimbi pe masura ce apar altele mai bune ar asta e nai cei face.