| Princz_Yvette_1991 a întrebat:

Nu stiu daca am ales categoria potrivita insa intrebarea mea ar fi:

Pe telefon am instalat Facebook (Nokia Lumia 530) insa este in romana si mi-am dorit sa schimb in limba engleza (Facebook ul) pentru. a avea acea optiune "ma simt.", "ma uit la...". Am reusit sa schimb insa cand ies de pe Facebook si intru din nou iar imi apare in romana si fara acea optiune. De ce? Ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| mateir84 a răspuns:

Salut,uite am gasit aici cum poti schimba limba https://www.facebook.com/help/community/question/?id=10205477807486866

| Princz_Yvette_1991 explică (pentru mateir84):

Multumesc. Sper sa ma poata ajuta cineva acolo. happy

1 răspuns: