| ZuZiiii a întrebat:

Ce parere aveti despre telefoanele: Samsung Galaxy S4, iPhone 5S, iPhone 5C, BlackBerry Q10 sau Z10, Nokia Lumia 925 si HTC one. Vreau un nou telefon si nu stiu care ar fi mai bun.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Samsung nu e fiabil da probleme si BlackBerry arata cam urat nu se poate numi telefon asa ceva. Nokia cu laudatul firmei m-a facut sa nu ma uit la ea dar Iphone ia julit fata laughing Restul sant telefoane bune dar eu zic sa te uiti la Sony Ericsson aia e firma adevarata nu prea face reclama si asta inseamna ca e firma serioasa deoarece nu minte sa atraga clienti la ea.

| cookie01 a răspuns:

HTC imi plac cel mai mult. La Samsung are un aspect frumos, dar e din plastic si camera nu e foarte buna, nu are stabilizator. IPhone e rezistent, numai ca are acel stil clasic, de BackBerry sincer nu stiu ce sa zic, iar Nokia are bateria buna, adica tine mult, dar are Windows 8 si nu ma incanta. Acum depinde si de tine, ce anume preferi.

Răspuns utilizator avertizat
| ZuZiiii explică (pentru raven993):

In legatura cu Samsung am citit lumete comentarii de genu: NU RECOMAND
am s3 si s4. functioneaza umar la umar. s3-ul cumparat chiar de aici de la eMAG. S$ zici ca e un frate mai mic al lui s3 in loc sa fie invers din pacate asa ca...
CONTRA S4: 1. are laguri
2. se incinge! (cum e posibil asa ceva), s3 abia daca se incalzea la Asphalt si asta se incinge cand intru sa citesc stiri. inacceptabil;
3. bateria se duce repede. Nu confundati, in sandby tine ca de cat, dar cand utilizezi se duce foarte repedeeeeeee.
4. Bateria apropae ca nu se incarca la laptop daca telefonul este utilizat ca Acces Point, ceea ce la s3 nu se intampla, s3-ul il utilizai si tot se incarca impediat pe usb. Dar asta il bag dimineata si seara am mai mult cu 5%;
5. Sincer stiam toatea acestea dinainte sa imi cumpar dar, din ce am citit am inteles ca bateria tine mai putin fiindca e si mai puternic (una e mai putin si alta e cu 40% MAI PUTIN);
6. 3g-ul merge foooooarte slab, cred ca i-au redus puterea deemitere ca s anul consume baterie si asta ma costa pe mine sa nu pot naviga linistit. sau: ...Dezamăgit.Slab cu o grămadă de "funcții " ce nu au nici o relevanta in utilizarea de zi cu zi.Se incalzeste extrem de tare, ecranul lipsit de vizibilitate pe timp de zi in utilizare la soare, lag-uri multe, sub performanța asteptata.Este mult sub HTC one respectiv IPHONE5. Si asta m-a pus pe ganduri...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

HTC One