| Dumitru_Guriţenco_1998 a întrebat:

Buna seara, la moment am un mobil de marca " Samsung Galaxy S6 edge ", cu 2 zile in urma l-am scapat jos si s-a crapat ecranul si dupa,mergea, aseara cand m-am culcat era tot bine,azi dimineata cand m-am trezit nu se mai aprindea ecranul,jucau culorile, sensorul merge, poate cineva sa imi spuna care e problema? Dau funda.
Mersi anticipat

3 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Salut! S-a dus display-ul.Culorile ale acare joace se numesc pixeli.Solutie:il schimbi.

| IIIshaneIII a răspuns:

Daca ai dormit cu el in pat cum am eu obiceiul e clar

| siriusblack98 a răspuns (pentru IIIshaneIII):

L-ai lamurit de am ramas si eu perplex.