| euuuume01 a întrebat:

De curand mi-am cumparat un iphone 4 s, si nu-mi place butonul de deblocare ( care-l tragi spre dreapta pentru deblocare) slide to unlock. Vreau sa il schimb dar nu stiu cum. Dau FUNDA pentru un raspuns ajutator.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai cum.Asta este sistemul. Daca nu iti placea nu trebuia sa iti iei Iphone.

| euuuume01 explică (pentru darrio2007):

Foarte inaltator omulewinking

| darrio2007 a răspuns (pentru euuuume01):

Bineanteles!

| piratuu a răspuns:

Nu poti sa-l schimbi. Asa e conceput iOS 7.

| HDR10 a răspuns:

Asa e facut sistemul ios! Nu poti sa-l schimbi.

| Salu134 a răspuns:

As vrea sa te intreb pe tn.Ai avut cv probleme cu el sau cv? Vreau sa imi cumpar si eu, am nevoie de parerea ta merita sau nu?

| euuuume01 explică (pentru Salu134):

Nu am nici un fel de probleme e super ok.

| Faceboooook a răspuns:

Pai incearca sistemul iOS 7.arata diferit.merita big grin